SPORTOWY DZIEŃ TREFLIKOWY:)

W ostatnie wtorki miesiąca Trefliki obchodzą swój dzień. We współpracy z przedszkolem z Zaborza październikowy dzień Treflikowy był dniem sportowym. Zapraszamy do galerii:)

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA TREFLIKA

26 października w przedszkolu było prawdziwe święto, otóż było to pasowanie na Przedszkolaka Treflika. Dzieci zaprezentowały program artystyczny pod kierunkiem swoich pań. Maluchy występując przed Rodzicami i panią Dyrektor Aleksandrą Obszyńską, wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale także dużą odwagą, zwłaszcza dla nowych „Treflików” było to ciekawe doświadczenie. Najważniejszym elementem było ślubowanie. Po jego złożeniu, pani Dyrektor dokonała pasowania zaczarowanym ołówkiem. Na pamiątkę dzieci otrzymały dyplomy oraz rożki obfitości. Po zakończeniu części oficjalnej, czekała jeszcze jedna słodka niespodzianka, o której „Trefliki” nie wiedziały, pyszny tort (zielony-TREFIKOWY)! Zapraszamy do galerii:)

WYJAZD DO SALI ZABAW „CROCOLANDIA”!

Trefliki z punktu przedszkolnego oraz zeróweczki znalazły się w zaczarowanym miejscu, jakim jest sala zabaw „Crocoladia” w Wejherowie. Atrakcji było całe mnóstwo, na początku panie Animatorki zapoznały dzieci z bezpiecznymi zasadami korzystania z placu zabaw oraz już na samym początku były śmieszne tańce i zabawy. Każdy chętny maluch mógł skorzystać z malowania buziek. Ale największą niespodzianką była wizyta maskotki Minionka, który z dziećmi tańczył i łapał bańki mydlane. A na zakończenie, każdy Treflik otrzymał balonik i słodkie serduszko. Był też pyszny poczęstunek dla dzieci. Dziękujemy wszystkim Panią z sali zabaw za mile spędzony czas! Dzieci wróciły zmęczone, ale bardzo szczęśliwe i zadowolone! Zapraszamy do galerii:)

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W PRZEDSZKOLU

Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom za trud włożony w ich wychowanie. Od rana czuć było atmosferę wielkiego święta. Dzieci ubrane były inaczej niż w czasie zwykłych dni i z niecierpliwością czekały na uroczystą akademię w naszej szkole. Dziękujemy serdecznie dzieciom i rodzicom za niespodzianki, kwiaty i dobre słowo.

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2018/2019!

3 września 2018 r. dla dzieci z punktu przedszkolnego oraz oddziału zerowego był niezwykle pięknym dniem. Chociaż niektóre dzieci były troszkę onieśmielone, to trwało zaledwie kilka chwil. Dzieci wraz ze swoimi Rodzicami wzięły udział w uroczystym apelu, na którym już uczyły się zasad zachowania się na tego typu uroczystości. Następnie razem z naszą Panią Dyrektor, a także z zaproszonymi gośćmi dzieci poszły do swojej odnowionej „treflikowo” sali. Tam każdy otrzymał „treflikową” niespodziankę! Bardzo dziękujemy przedstawicielom TREFLA Sopot: Prezesowi Panu Kazimierzowi Wierzbickiemu, Pani Elżbiecie Klimas. Zapraszamy do galerii!

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W PRZEDSZKOLU