WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!

Pliki do pobrania:

Plan pracy nauczyciela WF
  Kalendarz imprez sportowych 2019/2020
  Karta wyjazdu na zawody sportowe

XXI POWIATOWE IGRZYSKA W UNIHOKEJA DZIEWCZĄT

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Żarnowcu: 1. Krystyna Budnik - kl.6a 2. Oliwia Gaffke - kl.6a 3. Sandra Klawikowska - kl.6a 4. Katarzyna Okoń - kl.6a 5. Ida Brzezińska - kl.6b 6. Natalia Radzigewska - kl.6b 7. Maja Żaczek - kl.6b sprawiły miłą niespodziankę . Zdobyły brązowy medal na XXI Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Unihokeja Dziewcząt w zawodach , które odbyły się 30 października 2019r. w Szkole Podstawowej w Połchowie. W meczu o 3. miejsce - po bardzo zaciętej i emocjonującej grze - pokonały zespół z Krokowej (3:2) . W zawodach brało udział siedem zespołów , poziom był bardzo wyrównany. Gratulacje dla dziewcząt!!!

XXI POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJA CHŁOPCÓW

Dnia 24 października 2019 r. w Szkole Podstawowej w Starzynie odbyły się XXI Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeja Chłopców. Bardzo ładnie na tych zawodach zaprezentowali się chłopcy ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Żarnowcu ,zajmując drugie miejsce. W finale przegrali z drużyną ze Szkoły Podstawowej w Krokowej (2:1) i był to ich jedyny przegrany mecz w całym turnieju. Zespół w składzie: Michał Białk kl.8, Jakub Bogusławski kl.8, Mikołaj Rypczyński kl.8, Kamil Żaczek kl.8, Dawid Gaffke kl.8, Wiktor Luchowski kl.7, Marcel Dominik kl.7, wywalczył srebrny medal i został wicemistrzem powiatu puckiego. Gratulujemy!!!

Konkurs „Do Hymnu!