WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!

Zespół Modraki - spektakl pt. ,,Tam, gdzie Białego Orła gniazdo’’

Zespół taneczny Modraki ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Żarnowcu przedstawiają spektakl patriotyczny pt. ,,Tam, gdzie Białego Orła gniazdo’’. Przedstawienie znalazło się w gronie laureatów wojewódzkiego etapu V Konkursu Internetowego Przeglądu Uczniowskich Zespołów Teatralnych.

EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

W dniu 13 czerwca 2017 r. zorganizowano dla uczniów z klasy IV i V egzamin sprawdzający ich wiedzę teoretyczną z zasad ruchu drogowego oraz egzamin praktyczny. Protokół z egzaminu na kartę rowerową Do egzaminu przystąpiło 15 uczniów. Test wiadomości zdało 11. Jazdę praktyczną zdało 11 uczniów i oni otrzymają Kartę Rowerową. Organizatorami egzaminu na Kartę Rowerową byli pani Jolanta Baran i pan Mariusz Głowienka.

LEKCJA MUZYKI W KLASIE V

Życzenia świąteczne w aranżacji uczniów kl. V. wykonane na lekcji muzyki.

WIECZORNICA NIEPODLEGŁOŚCIOWA 2016

XXIV Wieczornica Niepodległościowa w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Żarnowcu.

Miniatura video

PRZEDSTAWIENIE "KRÓL MACIUŚ I"

Podczas uroczystych obchodów Święta Szkoły, połączonych z Dniem Dziecka, grupa uczniów z klas II, brawurowo wykonała przedstawienie pt. "Król Maciuś I".

Konkurs „Do Hymnu!