Klasa

Klasa 5

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Żarnowcu

Wychowawca: mgr Anna Marzejon

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:20 - 09:05 JĘZYK POLSKI mgr Halina Gojke SALA 9 online
09:15 - 10:00 MATEMATYKA mgr Jolanta Baran SALA 11 online
10:10 - 10:55 WŁASNA HISTORIA I KULTURA mgr Łukasz Krefta KLASA 1 online
11:05 - 11:50 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Roman Wiśniewski SALA GIMNASTYCZNA
12:10 - 12:55 JĘZYK ANGIELSKI mgr Artur Trokowski SALA 8 online
13:05 - 13:50 ZAJĘCIA Z WYCHOWAWCĄ mgr Anna Marzejon SALA 1 online
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:20 - 09:05 HISTORIA mgr Anna Marzejon SALA 1
09:15 - 10:00 BIOLOGIA mgr Barbara Orzeł-Dettlaff SALA GIMNASTYCZNA online
10:10 - 10:55 JĘZYK POLSKI mgr Halina Gojke SALA 9 online
11:05 - 11:50 MATEMATYKA mgr Jolanta Baran SALA 11 online
12:10 - 12:55 RELIGIA mgr Anna Marzejon SALA 1 online
13:05 - 13:50 JĘZYK KASZUBSKI Beata Dettlaff SALA 1
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:20 - 09:05 JĘZYK POLSKI mgr Halina Gojke SALA 9 online
09:15 - 10:00 INFORMATYKA mgr Marzena Keppen SALA GIMNASTYCZNA online
10:10 - 10:55 ZAJĘCIA Z WYCHOWAWCĄ mgr Anna Marzejon SALA 1 online
11:05 - 11:50 MUZYKA mgr Bartłomiej Szefke SALA 1
12:10 - 12:55 JĘZYK ANGIELSKI mgr Artur Trokowski SALA 8 online
13:05 - 13:50 MATEMATYKA mgr Jolanta Baran SALA 11 online
14:00 - 14:45 KOŁO J. ANGIELSKI mgr Artur Trokowski SALA 8
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:20 - 09:05 MATEMATYKA mgr Jolanta Baran SALA 11 online
09:15 - 10:00 JĘZYK POLSKI mgr Halina Gojke SALA 9 online
10:10 - 10:55 GEOGRAFIA mgr Aleksandra Obszyńska SALA 7 online
11:05 - 11:50 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Roman Wiśniewski SALA 7
12:10 - 12:55 JĘZYK ANGIELSKI mgr Artur Trokowski SALA 8 online
13:05 - 13:50 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Roman Wiśniewski SALA KOMPUTEROWA
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:20 - 09:05 JĘZYK POLSKI mgr Halina Gojke SALA 9 online
09:15 - 10:00 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Roman Wiśniewski SALA GIMNASTYCZNA
10:10 - 10:55 PLASTYKA mgr Bartłomiej Szefke SALA 1
11:05 - 11:50 HISTORIA mgr Anna Marzejon SALA 8 online
12:10 - 12:55 TECHNIKA mgr Bartłomiej Szefke SALA 1
13:05 - 13:50 JĘZYK KASZUBSKI Beata Dettlaff SALA 9
  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!