Klasa

Klasa 8

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Żarnowcu

Wychowawca: mgr Halina Gojke

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:20 - 09:05 RELIGIA mgr Anna Marzejon SALA 1 online
09:15 - 10:00 JĘZYK POLSKI mgr Halina Gojke SALA 9 online
10:10 - 10:55 INFORMATYKA mgr Marzena Keppen SALA GIMNASTYCZNA online
11:05 - 11:50 EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA mgr Łukasz Krefta SALA 7 online
12:10 - 12:55 CHEMIA mgr Alicja Dettlaff SALA 7
13:05 - 13:50 KOŁO MATEMATYCZNE mgr Jolanta Baran SALA 11 online
13:05 - 13:50 ZAJĘCIA REWALIDACYJNE mgr Anita Słowik
14:00 - 14:45 JĘZYK KASZUBSKI Beata Dettlaff SALA 8
14:00 - 14:45 ZAJ. WYR. Z MATEM. mgr Jolanta Baran SALA 11
14:55 - 15:40 JĘZYK KASZUBSKI Beata Dettlaff SALA 7
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:20 - 09:05 JĘZYK POLSKI mgr Halina Gojke SALA 9 online
09:15 - 10:00 GEOGRAFIA mgr Aleksandra Obszyńska SALA 7 online
10:10 - 10:55 MATEMATYKA mgr Jolanta Baran SALA 11 online
11:05 - 11:50 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Roman Wiśniewski SALA GIMNASTYCZNA
12:10 - 12:55 WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE mgr Łukasz Krefta SALA 1 online
13:05 - 13:50 JĘZYK ANGIELSKI mgr Adrianna Rutz SALA 8 online
13:05 - 13:50 ZAJĘCIA REWALIDACYJNE mgr Anita Słowik
14:00 - 14:45 JĘZYK ANGIELSKI mgr Adrianna Rutz SALA 8
14:55 - 15:40 DORADZTWO ZAWODOWE Aleksandra Kwidzińska SALA 7
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:20 - 09:05 JĘZYK NIEMIECKI mgr Żaneta Stawicka SALA 7 online
09:15 - 10:00 HISTORIA mgr Łukasz Krefta SALA KOMPUTEROWA online
10:10 - 10:55 JĘZYK POLSKI mgr Halina Gojke SALA 9 online
11:05 - 11:50 MATEMATYKA mgr Jolanta Baran SALA 11 online
12:10 - 12:55 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Roman Wiśniewski SALA GIMNASTYCZNA
13:05 - 13:50 CHEMIA mgr Alicja Dettlaff SALA 7 online
14:00 - 14:45 FIZYKA mgr Maciej Krystkiewicz SALA 7
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:20 - 09:05 HISTORIA mgr Łukasz Krefta SALA KOMPUTEROWA
09:15 - 10:00 WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE mgr Łukasz Krefta SALA 7
10:10 - 10:55 MATEMATYKA mgr Jolanta Baran SALA 11 online
11:05 - 11:50 JĘZYK POLSKI mgr Halina Gojke SALA 9 online
12:10 - 12:55 ZAJĘCIA Z WYCHOWAWCĄ mgr Halina Gojke SALA 9 online
13:05 - 13:50 JĘZYK ANGIELSKI mgr Adrianna Rutz SALA 8 online
13:05 - 13:50 ZAJĘCIA REWALIDACYJNE mgr Anita Słowik
14:00 - 14:45 KOŁO J. ANGIELSKI mgr Adrianna Rutz SALA 8
14:00 - 14:45 ZAJĘCIA REWALIDACYJNE mgr Anita Słowik
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:20 - 09:05 JĘZYK NIEMIECKI mgr Żaneta Stawicka SALA KOMPUTEROWA online
09:15 - 10:00 FIZYKA mgr Maciej Krystkiewicz SALA 7 online
10:10 - 10:55 MATEMATYKA mgr Jolanta Baran SALA 11 online
11:05 - 11:50 JĘZYK POLSKI mgr Halina Gojke SALA 9 online
12:10 - 12:55 BIOLOGIA mgr Barbara Orzeł-Dettlaff SALA 7 online
13:05 - 13:50 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Roman Wiśniewski SALA GIMNASTYCZNA
14:00 - 14:45 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Roman Wiśniewski SALA GIMNASTYCZNA
  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!