WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!

Kadra

mgr Aleksandra Obszyńska

Funkcja: Dyrekcja, Nauczyciel

DYREKTOR SZKOŁY
nauczyciel przyrody

mgr Jolanta Baran

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

wychowawca klasy 6, nauczyciel matematyki w klasach IV-VIII.

Dyżury:
Pn 8:00 - 8:20 i 11:50 - 12:10 B1
Wt 8:00 - 8:20 i 12:55 - 15:40 B1
Pt 8:00 - 8:20

mgr Maria Borska

Funkcja: Nauczyciel

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, j. kaszubskiego,wychowawca kl. 2 a

Dyżury:
Pn 11:50-12:10 i 12:55-14:00 A2
Wt 8:00 - 8:20 i 9:05-11:05 A2, 12:55-14:00 A1
Śr 12:55-14:00 A1
Czw 11:50-12:10 i 12:55-14:00 A2

mgr Mariusz Głowienka

Funkcja: Nauczyciel

nauczyciel wychowania fizycznego

mgr Halina Gojke

Funkcja: Nauczyciel

nauczyciel języka polskiego i historii i społeczeństwa w klasach 5b,6,7 i 8, wychowawca kl.7

Dyżury:
Pt 9:05 - 11:05 B2
Wt 11:50 - 12:10 B2
Śr 9:05 - 11:05 i 12:55 - 15:40 B2
Czw 11:50 - 12:10 B2

mgr Alicja Dettlaff

Funkcja: Nauczyciel

Nauczyciel chemii

Beata Dettlaff

Funkcja: Nauczyciel

nauczyciel języka kaszubskiego

Dyżury:
Pn 12:55 - 15:40 B2
Wt 12:55 - 15:40 B2
Czw. 12:55 - 15:40 B1
Pt 12:55 - 15:40 B2

mgr Marzena Keppen

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

nauczyciel informatyki w klasach I-III, nauczyciel wspomagający w kl. 2b, wychowawca klasy 8

Dyżury:
Pn 8:00 - 8:20 i 9:05 - 11:05 A2
Wt 9:05 - 11:05 A1
Śr 9:05 - 11:05 A2 i 11:50 - 12:10 A1
Czw 9:05 - 11:05 A1
Pt 11:50 - 12:10 A1

mgr Monika Kopciak

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel języka angielskiego w klasach 2a,2b i 3

mgr Łukasz Krefta

Funkcja: Nauczyciel

Nauczyciel historii i kultury Kaszub, edukacji dla bezpieczeństwa oraz wiedzy o społeczeństwie

Dyżury:
Pn 8:00 - 8:20 B2 i 9:05 - 11:05 B1
Śr 8:00 - 8:20 B2 i 9:05 - 11:05 B1

mgr Danuta Laskowska

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i zajęć korekcyjno-kompensacyjnych w kl. 1, wychowawca klasy 1.

Dyżury:
Pn 8:00 - 8:20 i 12:55 - 14:00 A1
Wt 8:00 - 8:20 A1 11:50 - 12:10 i 12:55 - 14:00 A2
Śr 8:00 - 8:20 A1 i 12:55 - 14:00 A2
Pt 8:00 - 8:20 A1

mgr Krzysztof Kuptz

Funkcja: Nauczyciel

Nauczyciel geografii

Dyżury:
Wt 8:00 - 8:20 B2
Czw 8:00 - 8:20 B2

mgr Anna Marzejon

Funkcja: Nauczyciel

nauczyciel religii i historii i społeczeństwa w kl. 4 i 5a

Dyżury:
Pn 11:50 - 12:10 B2
Wt 11:50 - 12:10 B1
Śr 11:50 - 12:10 B2
Czw 11:50 - 12:10 B1
Pt 11:50 - 12:10 B1

mgr Anna Mechlińska

Funkcja: Nauczyciel

Nauczyciel wspomagający w kl. 7, harcerze

Dyżury:
Pn 9:05 - 11:05 B1
Wt 9:05 - 11:05 B2
Śr 9:05 - 11:05 B1
Czw 9:05 - 11:05 B2
Pt 9:05 - 11:05 B2

mgr Marzena Muttka

Funkcja: Nauczyciel

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, języka angielskiego w PP i OP,
wychowawca kl. 2 b, zuchy, logopeda.

Dyżury:
Pn 9:05 - 11:05 A1
Śr 8:00 - 8:20 i 11:50 - 12:10 A2
Czw 8:00 - 8:20 i 9:05 - 11:05 A2
Pt 8:00 - 8:20, 9:05 - 11:05, 11:50 - 12:10 A2 i 12:55 - 14:00 A1

mgr Marzena Obszyńska

Funkcja: Nauczyciel

nauczyciel wychowania przedszkolnego,
wychowawca oddziału przedszkolnego

mgr inż. Alicja Oleńska

Funkcja: Nauczyciel

nauczyciel języka angielskiego w klasach IV-VIII, wychowawca kl. 5 b.

mgr Anita Słowik

Funkcja: Nauczyciel

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
wychowawca kl. 3.

Dyżury:
Pn 11:50 - 12:10 A1
Wt 11:50 - 12:10 A1
Śr: 9:05 - 11:05 A1
Czw 11:50 - 12:10 i 12:55 - 14:00 A1
Pt 9:05 - 11:05 A1 i 12:55 - 14:00 A2

mgr Anna Bank

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

Nauczyciel biologii, języka polskiego i wychowania do życia w rodzinie, wychowawca kl. 5a.

mgr Żaneta Stawicka

Funkcja: Pedagog, Nauczyciel, Dyrekcja

wicedyrektor szkoły, pedagog szkolny,nauczyciel j.niemieckiego

mgr Bartłomiej Szefke

Funkcja: Nauczyciel

nauczyciel edukacji muzycznej, muzyki, rytmiki i plastyki i techniki.

Dyżury:
Wt 9:05 - 11:05 B1
Śr 12:55 - 15:40 B1
Czw 9:05 - 11:05 B1 i 2:55 - 15:40 B2
Pt 8:00 - 8:20 i 9:05 - 11:05 B2

mgr Anna Wojtowicz

Funkcja: Nauczyciel

nauczyciel, wychowawca punktu przedszkolnego

mgr Barbara Chilińska

Funkcja: Nauczyciel

Nauczyciel fizyki w klasach 7-8.

Dyżury:
Śr 11:50 - 12:10 B1

mgr Adrianna Rutz

Funkcja: Nauczyciel

nauczyciel języka angielskiego w klasach: 1, 2a i 2b.

Dyżury:
Czw 8:00 - 8:20 A1

mgr Monika Selonke

Funkcja: Nauczyciel

Nauczyciel informatyki w klasach 4-8

Konkurs „Do Hymnu!