WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!

19 czerwca 2019 11:00 | Aktualności

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Dnia 19 czerwca 2019 roku około godziny 9.30, po mszy świętej w kościele parafialnym, w naszej szkole zabrzmiał donośnie ostatni dzwonek, który zgromadził wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców, przedstawiciela gminy panią Izabelę Adamczyk, pracowników szkoły w sali gimnastycznej na uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego 2018/2019. Zainaugurowało ją tradycyjnie wprowadzenie Sztandaru Szkoły i odśpiewanie hymnu narodowego. Następnie, po ciepłym powitaniu wszystkich przybyłych przez Panie wicedyrektor Żanetę Stawicką i dyrektor Aleksandrę Obszyńską, nastąpiło przejęcie Sztandaru przez nowy poczet uczniów klasy VII w składzie: Julia Dominik, Agata Lademann, Mikołaj Rybczyński. Panie wicedyrektor Żaneta Stawicka i Halina Gojke w imieniu całego grona pedagogicznego, pracowników administracji i obsługi z okazji jubileuszu złożyły najserdeczniejsze życzenia Pani Dyrektor Aleksandrze Obszyńskiej. Pani Izabela Adamczyk również złożyła życzenia dyrektor Aleksandrze Obszyńskiej i wicedyrektor Żanecie Stawickiej za prace i serce wkładane w rozwój szkoły. Najbardziej doniosłą i wzruszającą częścią uroczystości było pożegnanie Absolwentów poprzez wręczenie im świadectw ukończenia szkoły podstawowej na forum przez Panią Dyrektor i wychowawczynię Panią Marzenę Keppen w określonej kolejności: jako pierwsi świadectwa otrzymali uczniowie wyróżnieni za osiągnięte wyniki w nauce i zachowanie. Należeli do nich: Dawid Karsznia, Julia Patok, Sandra Grabska, Julianna Jarzyńska. Rodzice wymienionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Następnie świadectwa na forum odebrali pozostali absolwenci: Maciej Gaffke, Bartłomiej Hinz, Oliwia Karmazy, Julia Kopciak, Paulina Konieczna, Patrycja Maze, Sandra Nalepka, Arkadiusz Selonke, Roman Voitsekhivsky, Dawid Wojtowicz, Michał Żaczek. W dalszej części Nagrodą Wójta oraz rowerem ufundowanym przez Radę Szkoły uhonorowany został Najlepszy Absolwent szkoły: uczeń - Dawid Karsznia, ponadto, Nagrodę Wójta za bardzo dobre wyniki w nauce i działalność na rzecz szkoły otrzymała absolwentka Julia Patok. Gratulujemy !!! W kolejnej części świadectwa odebrali uczniowie wyróżnieni za wyniki w nauce i zachowanie z klas III, IV,V, VI i VII. Wszystkim wyróżnionym, nagrodzonym książką uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ! W dalszej części dyplomy otrzymali uczniowie, którzy wykazali się 100% frekwencją oraz sukcesami tanecznymi , plastycznymi i znajomością języka angielskiego oraz za działalność na rzecz szkoły. W dalszym etapie Pani Dyrektor szczególnie ciepłe słowa podziękowania skierowała do rodziców bardzo aktywnie działających w Radach: Rodziców i Szkoły, wręczając im dyplom uznania i symboliczny kwiatek. Ciepłe Zakończenie Roku Szkolnego dopełniły upominki od Rady Szkoły dla Absolwentów: imienne sówki z logo naszej szkoły oraz niespodzianka od klasy VIII dla społeczności szkolnej audiobooki autorstwa reprezentantek klasy Oliwii Karmazy i Julii Patok pod kierunkiem Pana Bartłomieja Szefke, audiobooki będzie można posłuchać w szkolnej bibliotece. Gratulujemy zaangażowania i kreatywności. Podczas zakończenia Pani Dyrektor w imieniu społeczności szkolnej uroczyście podziękowała Pani Dorocie Lawer za wspólnie spędzone chwile i życzyła sukcesów w życiu osobistym i zawodowy. Na zakończenie uroczystości absolwenci zaprezentowali niezwykły przeboju: Ostatni raz, którego słowa napisał utalentowany Absolwent Maciej Gaffke, a muzykę skomponował niezastąpiony Pan B. Szefke, zaśpiewała Patrycja Maze z klasą VIII. Życzymy Absolwentom szczęśliwej drogi ku dorosłości, uśmiechu losu, spełnienia najskrytszych marzeń; wszystkim zaś odpoczynku, zdrowia i bezpieczeństwa! Niech żyją wakacje!!

Konkurs „Do Hymnu!