WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!

02 września 2019 11:52 | Aktualności

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Dnia 2 września 2019r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Wzorem ubiegłych lat inauguracja roku szkolnego połączona była z uroczystością pasowania pierwszoklasistów na uczniów. Zanim to nastąpiło, wszystkich zebranych w sali gimnastycznej powitała Pani Dyrektor Aleksandra Obszyńska. Następnie Wójt Gminy Krokowa Pan Adam Śliwicki wręczył nagrodę Marcelowi Dominikowi – uczniowi z najwyższą średnią w roku szkolnym 2018/2019.
   W dalszej części uroczystości odbyło się ślubowanie i pasowanie najmłodszych uczniów naszej szkoły. Swoją przysięgę złożyli również rodzice pierwszoklasistów. Do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka dołączyli:
1. Michał Abraham
2. Viktoria Abraham
3. Wojciech Dettlaff
4. Szymon Formela
5. Kornelia Goyke
6. Marta Kobiella
7. Bartosz Kwidziński
8. Igor Kwidziński
9. Mateusz Lallowski
10. Kamil Lieske
11. Maja Mach
12. Hubert Markowski
13. Milena Pieniążk
14. Oliwia Renusz
15. Maja Styn
16. Liwia Szymkowiak
17. Paweł Tarnowski
18. Lidia Wieczorkowska
19. Nikola Wolff
   Na zakończenie głos zabrała Pani Dyrektor, która przedstawiła wychowawców klas i przekazała kilka ważnych informacji organizacyjnych. W tym roku szkolnym pracować z dziećmi będzie kilku nowych nauczycieli: Pani Maria Wiśniewska – nauczycielka języka polskiego, Pan Roman Wiśniewski – nauczyciel wychowania fizycznego, Pani Barbara Orzeł – Dettlaff – nauczycielka przyrody i biologii, Pan Maciej Krystkiewicz – nauczyciel fizyki. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wiele radości i sukcesów!!!

Konkurs „Do Hymnu!