Tutaj powinien być opis

WEWNĄTRZSZKOLNA KONFERENCJA UPOWSZECHNIAJĄCA OK

  Dnia 28 listopada 2019r. w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Żarnowcu odbyła się Wewnątrzszkolna Konferencja Upowszechniająca Ocenianie Kształtujące, z udziałem trenerki Centrum Edukacji Obywatelskiej pani Agnieszki Zagdańskiej. Konferencja miała na celu rozpropagowanie Oceniania Kształtującego wśród nauczycieli naszej szkoły.
  Rozpoczęła się lekcją pokazową przygotowaną przez pana Łukasza Kreftę, a następnie jej omówieniem,z uwzględnieniem poszczególnych elementów oceniania kształtującego. W dalszej części liderki OK: pani Anna Marzejon, pani Marzena Keppen i pani Anita Słowik, w formie prezentacji multimedialnej, przedstawiły efekty naszej trzyletniej pracy z ocenianiem kształtującym. Padły tam ważne słowa uczniów żarnowieckiej placówki, które potwierdziły zasadność stosowania oceniania kształtującego. Zaproszeni rodzice: pani Grażyna Żaczek i pani Barbara Okon również pozytywnie odniosły się do naszej „okejowej” praktyki, zwracając uwagę na szczególną rolę kryteriów sukcesu, tzw. NaCoBeZU”, jako elementu pozwalającego uczniom na lepsze zrozumienie każdego tematu zajęć. W przerwie kawowej nauczyciele wraz z gośćmi odwiedzili wystawę, na której mogli zobaczyć, jak elementy oceniania kształtującego są wykorzystywane na różnych przedmiotach lekcyjnych.
  Konferencja zakończyła się rundą Word Cafe przeprowadzoną przez panią wicedyrektor Żanetę Stawicką oraz liderkę OK panią Haliną Gojke, której tematem była „Rola błędu w uczeniu się”.

  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!