Tutaj powinien być opis

MIKOŁAJKI W NASZEJ SZKOLE

6 grudnia od wielu lat w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach.Mikołaj miał wielu posłańców, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Ania Hincke, Wojtek Tarnowski i Grzegorz Brzeski oraz Zuzanna Gleń i Wojtek Kobiella wszystkim grzecznym dzieciom rozdali słodki upominek. Chętni uczniowie mogli skorzystać z możliwości wykonania zdjęcia w świątecznej aranżacji. Dziękujemy Świętemu Mikołajowi, Samorządowi Uczniowskiemu oraz Paniom Ewie Gajewskiej, Agnieszce Wojtowicz i Sylwii Hinca - Zielińskiej za pomoc przy tworzeniu dekoracji. W taki właśnie sposób cała społeczność przedszkolna i szkolna świętowała nadejście wyczekiwanego gościa. To był bardzo miły dzień😊

  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!