Tutaj powinien być opis

NOCOWANIE W SZKOLE

W nocy z 6 na 7 grudnia 2019 r. uczniowie klasy IV, V oraz VIa wzięli udział w nocowaniu w szkole pod opieką p. Marzeny Keppen, p. Barbary Orzeł - Dettlaff oraz p. Anny Marzejon. Podczas spotkania uczniowie zostali zapoznani z zasadami udzielania pierwszej pomocy. Szkolenie przeprowadzili strażacy z OSP Krokowa. Dzieci rozpoznały w gronie przybyłych strażaków naszego byłego nauczyciela geografii, pana Krzysztofa Kuptza, któremu serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji niniejszego wydarzenia. Po zapoznaniu się z zasadami ratowania ludzi, nasi wychowankowie najpierw posilili się pyszną pizzą. a następnie wpadli w wir zabaw integracyjnych. Na zakończenie dnia, przyszedł czas na relaks przy ciekawych filmach, a następnie na upragniony sen po bardzo intensywnym dniu. Jeszcze raz pragniemy gorąco podziękować panom strażakom z OSP Krokowa za poświęcony czas naszym spragnionym wiedzy uczniom. Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia.

  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!