Tutaj powinien być opis

GMINNY KONKURS „EKO-ZANAWKA"

Z przyjemnością informujemy o kolejnych sukcesach naszych zdolnych i kreatywnych uczennic. W konkursie „Eko- zabawka” organizowanym przez Referat Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska w Krokowej, który polegał na przygotowaniu ekologicznej zabawki, w formie pojazdów, grzechotek czy gier. Nasze uczennice zajęły następujące miejsca:
I kategoria (uczniowie z klas I-IV szkół podstawowych):

1 MIEJSCE - Aleksandra Gołaszewska (kl. IIIB)
Wyróżnienia:
Nadia Sarnowska (kl. IIIB)

II kategoria (uczniowie z klas V-VIII szkół podstawowych):
1 MIEJSCE - Małgorzata Behmke (kl. VIB)

Brawo Dziewczyny! Ponadto, słowa uznania składamy pozostałym reprezentantom naszej szkoły, a są nimi: Anna Behmke kl.2, Wojciech Kobiella kl.3B, Milena Korth kl.3B, Mikołaj Laddach kl.5, Grzegorz Brzeski kl.5, Jacek Krzemiński kl.6A, Aleksander Styn kl.6B. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy jednocześnie wszystkim uczniom, którzy z wielkim zaangażowaniem podjęli wyzwanie wykonania prac konkursowych.

  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!