Tutaj powinien być opis

28 FINAŁ WOŚP

28 FINAŁ WOŚP - WSPIERAMY TO WAŻNE PRZEDSIĘWZIĘCIE. 👍👌😊❤ Panie i Panowie, czyli nasi nauczyciele podczas 28 finału WOŚP. Dziękujemy za pracę podczas WOŚP, za pyszny bigos, który ugotował nasz kolega Łukasz Krefta i paniom, które go sprzedały w całości. Dziękujemy p. Marii i p. Marzence za koordynowanie rozgrywek sportowych uczniów klasy III A i III B, p. Marii za koordynowanie kwestą 43 DH ,,Sokoły". Na wielkie podziękowania zasługuje p. Agnieszka Grzenkowicz, która była koordynatorem z ramienia naszej szkoły, dzięki niej wszystko odbyło bardzo sprawnie. Dziękujemy rodzicom za pyszne ciasta, dzieciom za kwestowanie na rzecz Orkiestry. Serdeczne dzięki wszystkim i każdemu z osobna i do zobaczenia za rok.👍👌👌👌🤗🤗🤗❤ Fotorelacja: M.Borska

  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!