Tutaj powinien być opis

PODSUMOWANIE I PÓŁROCZA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

  Czasu nie da się zatrzymać. Za nami pierwsze półrocze roku szkolnego 2019/20. Jeszcze przed feriami, w ostatnim dniu nauki szkolnej podsumowaliśmy pracę uczniów i ich osiągnięcia. W związku z tym odbyły się dwa apele: jeden w grupie klas młodszych – od pierwszej do trzecich, drugi - dla drugiego etapu edukacyjnego, w klasach od czwartej do ósmej.
  Podczas pierwszego z nich wyróżniliśmy dyplomami uczniów, którzy w pierwszym półroczu nie opuścili ani jednego dnia nauki szkolnej. Byli to: z klasy I: Wojciech Dettlaff i Marta Kobiella; z klasy II: Kamil Sikorski, Magdalena Wrosz i Julia Wyszecka; z klasy III B: Anna Baran, Martyna Ewaldt, Milena Korth i Aleksandra Gołaszewska.
  Drugi apel wyłonił uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen oraz co najmniej bardzo dobre zachowanie. Wszyscy zostali udekorowani odznaką „WZOROWY UCZEŃ”:
z klasy IV: Krystian Reszke, Adam Żaczek i Kinga Gaffke;
z klasy V: Julia Goyke, Martyna Bisa, Antonia Lawer i Kinga Renusz;
z klasy VI A: Krystyna Budnik, Stanisław Baran, Jacek Krzemiński, Lena Oleńska i Sandra Klawikowska;
z klasy VI B: Katarzyna Okon, Ida Brzezińska, Małgorzata Behmke, Adrian Dominik, Oskar Ewaldt, Mateusz Muttka i Natalia Radzigewska;
z klasy VII: Marcel Dominik, Amelia Lewnau i Mikołaj Dettlaff;
z klasy VIII: Małgorzata Jetke, Michał Białk, Mikołaj Rypczyński, Julia Dominik i Agata Lademann.

Ponadto zostali wyróżnieni uczniowie ze 100% frekwencją:
Z klasy IV: Wiktoria Tarnowska, Kinga Gaffke, Patrycja Lieske, Przemysław Renusz, Krystian Reszke;
Z klasy V: Martyna Bisa, Paweł Budnik i Jakub Konieczny; Z klasy VI A: Paweł Bradtke, Oliwia Gaffke i Katarzyna Okoń;
Z klasy VI B: Małgorzata Behmke i Katarzyna Okon.

  Ponadto podsumowaliśmy osiągnięcia sportowe uczniów, przypominając że: 1. Drużyna chłopców z klas: 8 i 7 zajęła II miejsce w XXI Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeja Chłopców w Starzynie; 2. Drużyna dziewcząt z klas 6 A i 6 B wywalczyła III miejsce w XXI Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Unihokeju Dziewcząt w Połchowie; 3. Drużyna chłopców z klas 6 A I 6 b zajęła IV miejsce w XXI Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Unihokeju Chłopców w Połchowie. Kolejnym osiągnięciem, o którym mówiliśmy podczas podsumowania naszej pracy było zajęcie II miejsca w Grze Terenowej z okazji 80 Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej w Gniewinie. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom sukcesów. Liczymy, ze w II półroczu będziemy mogli gratulować osiągnięć jeszcze większej liczbie naszych wychowanków. A teraz… wyczekane zimowe ferie i dwa tygodnie wolnego! Oby dostarczyły niezapomnianych wrażeń! Do zobaczenia 27 stycznia😊❄☃

  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!