Tutaj powinien być opis

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ARCHIMEDES LINGUA PLUS - OXFORD

Dnia 30 października 2019r. uczniowie kl. 3a oraz 3b wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy z Języka Angielskiego Archimedes Lingua Plus - OXFORD. Wyniki uczniów są następujące: Miejsce I dyplom z wyróżnieniem - Zofia Słowik (100p./100p/), Laura Bieszk (100p./100p.) Miejsce II - Anna Krefta (92p./100p.) Miejsce III- Jan Mischke (88p./100p.) Miejsce IV- Sława Bartodziejska, Anna Baran (84p./100p.) Miejsce V- Julia Osipowicz, Nadia Sarnowska (80p./100p.) Dyplomy za udział w konkursie otrzymali: Aleksandra Gołaszewska, Wojciech Kobiella, Jakub Krampikowski. Wszystkim uczestnikom gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.

A.Rutz - nauczyciel j.ang.

  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!