Tutaj powinien być opis

ELIMINACJE GMINNE XXXVII KONKURSU POEZJI I PROZY POLSKIEJ

Dnia 28 lutego 2020r., w Szkole Podstawowej im. kadm. Włodzimierza Steyera w Krokowej odbyły się eliminacje gminne XXXVII Konkursu Poezji i Prozy Polskiej. Uczniowie naszej szkoły w składzie: Marta Kobiella kl.I, Laura Bieszk kl.IIIA, Krystyna Budnik kl.VIA, Jacek Krzemiński kl.VIA, Marcel Dominik kl.VII i Julia Lieske kl.VIII przedstawiali nie tylko wiersze, ale również prozę wybitnych, polskich twórców literatury.
W kategorii klas I-III wyróżnienie otrzymała Laura Bieszk kl.IIIA.
W kategorii klas IV-VI: 3 miejsce – Jacek Krzemiński - kl. VI.
W kategorii klas VII-VIII: 3 miejsce - Marcel Dominik - kl. VII.
Gratulujemy i dziękujemy naszym uczniom za uczestnictwo i wielką wrażliwość artystyczną.

  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!