Tutaj powinien być opis

WYCIECZKA DO SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W DĄBRÓWCE ORAZ LECZNICY WETERYNARYJNEJ W WŁADYSŁAWOWIE

Dnia 25 lutego 2020 r. uczniowie z klasy I, II i III A wraz ze swoimi wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce oraz do Lecznicy Weterynaryjnej w Władysławowie. Dzieci przed wyjazdem do schroniska zgromadziły karmę dla zwierząt i koce, aby w ten sposób wspomóc bezdomne zwierzęta. W schronisku pani przewodnik ( pracownik schroniska)oprowadziła nas po terenie schroniska i opowiedziała kilka smutnych historii o piaskach, które tam w kojcach czekają na nowych właścicieli i nowy dom. Na koniec wizyty w schronisku mogliśmy wyprowadzić 3 wybrane pieski na spacer. Po czym pojechaliśmy do Władysławowa na spotkanie z weterynarzem. W lecznicy weterynaryjnej spotkaliśmy się z Panią weterynarz, która opowiedziała nam o swojej pracy w lecznicy i pokazała dzieciom nowoczesne pomieszczenia lecznicy oraz sprzęt, który ułatwia zdiagnozowanie i leczenie zwierząt. Wycieczka była zorganizowana pod kątem ogólnopolskiego projektu czytelniczego w jakim uczniowie biorą udział przez cały rok szkolny. Wizyta w schronisku i spotkanie z weterynarzem były jednymi z punktów projektu. Wycieczka dostarczyła dzieciom dużo radości i nowej wiedzy. Przez działanie do wiedzy.👍👌😊 Zapraszam do fotorelacji z wycieczki.😊 Fotorelacja Maria Borska

  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!