Tutaj powinien być opis

Zuchy 7 Gromady Zuchowej " Leśne Skrzaty" - obchody Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Kocham swoją piękną Ojczyznę, szanuję symbole narodowe, ludzi pracy oraz pamiętam o ważnych wydarzeniach w historii Polski. Zuchy 7 Gromady Zuchowej " Leśne Skrzaty" z Żarnowca zawsze aktywnie uczestniczyły w uroczystych obchodach Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, a dzisiaj w trudnym dla nas czasie chciały podkreślić swój szacunek i pamięć. Wielkie podziękowania dla obowiązkowego zucha z klasy II Mateusza Bielickiego i jego Rodziców, którzy jak co roku angażują się i biorą udział w uroczystych obchodach 3 Majowych w naszej parafii. Taniec do utworu" Kwiaty polskie" prezentuje zuchenka Sława Bartodziejska.
Czuj Zuchy!

https://www.facebook.com/spzarnowiec/videos/615329802407392/

  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!