Tutaj powinien być opis

Ogólnopolski Projekt Czytelniczy pt. ,,Czytamy lekturki spod chmurki"

Uczniowie klasy III A przez cały rok szkolny 2019/2020 brali udział w Ogólnopolskim Projekcie Czytelniczym pt. ,,Czytamy lekturki spod chmurki". Rok szkolny dużymi krokami dobiega końca, nasz projekt też, ostatnie nasze zadania związane z przeczytanymi lekturami , to pokaz mody bajkowej, czyli wcielenie się w ulubionego bohatera bajkowego, przedstawienie postaci - bohatera z wybranej lektury w formie przestrzennej oraz inscenizacja wybranego wiersza J.Tuwima lub J. Brzechwy. Dzieci bardzo poważnie podeszły do zadań, zresztą sami zobaczcie, a warto.👍👌😊 Dziękuję dzieciom za wzorową pracę i wsparcie rodziców.👍👌😊 Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.
Prezentacja: M.Borska

https://www.facebook.com/spzarnowiec/videos/954459078305471/

 

 

  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!