Tutaj powinien być opis

PODSUMOWANIE IV EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU NAUKOWEGO „BYĆ JAK IGNACY” ODKRYJ TAJEMNICE NAUKI

Kochani! Czas szybko mija… Tak niedawno przystąpiliśmy do programu edukacyjnego „Być jak Ignacy”, a już nadchodzi pora na jego podsumowanie. Udział w projekcie dla zawiązanego w październiku Szkolnego Koła Naukowego „EUREKA” był ciekawą, naukową przygodą, w której eksperymentowanie oraz doświadczanie stanowiły istotny drogowskaz w odkrywaniu i poznawaniu zasad rządzących nauką i otaczającym światem. Nauka, jak powszechnie wiadomo, pozostaje nadal nieodkrytą, ale jakże fascynującą tajemnicą. Cytując poetę (S.Żeromskiego): „Nauka jest jak ogromne morze, im więcej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony”, utożsamiamy się w pełni z tą myślą. Poniżej przestawiamy fotorelację z naszych działań oraz filmik z pracy końcowej. Teraz czekamy na wyniki.

  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!