Tutaj powinien być opis

Uczniowie klasy III A, podczas zajęć on-line

Uczniowie klasy III A, podczas zajęć on-line, poznawali kontynenty, oceany oraz życie jakie na nich istnieje, czyli florę i faunę. Wyszukiwały znane ciekawostki przyrodnicze, najciekawsze atrakcyje turystyczne i ciekawe budowle. Wszystko to, zamieścili na makietach pt.,, Błękitna planeta Ziemia". Prace są przepięknie wykonane, za co serdecznie dziękuję dzieciom i rodzicom, którzy bardzo mocno wspirają swoje dzieci w każdej ich działalności. Nauka poprzez zabawę, współpraca z rodzicami, korzystanie z różnych źródeł informacji oraz doskonalenie swoich umiejętności manualnych i kreatywności , to zalety tej pracy. 👍👌👏😊
Zapraszam do obejrzenia filmiku.😊
Przygotowała M.Borska

https://www.facebook.com/spzarnowiec/videos/2642207822728639/

  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!