Tutaj powinien być opis

Wyniki Międzynarodowego Konkursu Czytelniczego „WIELKI MARATON CZYTELNICZY 2019/2020”

Od września 2019 r. do kwietnia 2020 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w międzynarodowym konkursie „Wielki Maraton Czytelniczy 2019/2020” w dwóch grupach wiekowych dla najmłodszych klasy 2-3 pt. „Spotkacie nowych przyjaciół” i dla klas 4-6 „Czytanie rozwija i czytanie wzbogaca”. Celem konkursu jest popularyzowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, rozwijanie umiejętności czytania ze zrozumieniem, oraz budowanie świadomości humanistycznej i rozwijanie umiejętności językowego ujmowania refleksji na temat tekstów wskazanych do lektury.

W zmaganiach konkursowych udział wzięło 7772 uczniów. Jest nam miło poinformować, że Zofia Słowik kl.3a i Krystyna Budnik kl.6a zostały laureatkami konkursu. Anna Behmke kl.2 i Katarzyna Okon kl.6b zostały finalistkami konkursu.

Gratulacje!!! Wszystkim Uczniom, którzy brali udział w konkursie bardzo dziękuję za zaangażowanie i mile spędzone chwile.

 

  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!