Tutaj powinien być opis

LAUREACI „I WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO W JĘZYKU ANGIELSKIM „READING IGNITES THE IMAGINATION”DLA KLAS 2-8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ”.

Honorowy patronat nad konkursem objął Uniwersytet Gdański. W kategorii klas 2-3: I MIEJSCE (TYTUŁ LAUREATA) zdobyli następujący uczniowie:
- Behmke Anna (103 pkt.),
- Krefta Anna (103 pkt.),
- Słowik Zofia (103 pkt.),
 - Bieszk Laura (103 pkt.).

Wyróżnienia otrzymali: Wiktor Dembek, Sława Bartodziejska, Wojciech Kobiella, Lura Osipowicz. W konkursie na logo zwyciężyła Zofia Słowik (131/150 pkt.). W Konkursie plastyczno-pisarskim będącym dodatkową częścią I WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO W JĘZYKU ANGIELSKIM „READING IGNITES THE IMAGINATION” w kategorii klas 2-3: I MIEJSCE (TYTUŁ LAUREATA) zdobył Wojciech Kobiella (148/150 pkt.) III MIEJSCE (TYTUŁ LAUREATA) zdobyła Zofia Słowik (144/150 pkt.)

Wszyscy finaliści wykazali się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego oraz talentem plastycznym otrzymując dyplomy i cenne nagrody ufundowane przez sponsorów (Gdański Teatr Szekspirowski, Fundacja Rozwoju Edukacji, Komisja Europejska, HELIOS, ProfiLingua, Polango, TAK CZYTAM, Wydawnictwo Oxford University Press, Macmillan Education, MMPUBLICATION). Laureaci 1 miejsca otrzymali VOUCHERY do Szkoły Języków Obcych ProfiLingua. Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

Koordynator szkolny: Adriana Rutz - nauczyciel j.ang.

  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!