POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

Czar szkolnych lat!

Drodzy Absolwenci, niełatwe są chwile pożegnania, zwłaszcza w tak trudnych okolicznościach. Pamiętajcie, że mimo braku możliwości spotkania na uroczystym apelu, na zawsze zapiszecie się w naszej pamięci i na kartach historii szkoły. Wierzymy, że czas spędzony w naszej szkole nauczył Was pokonywania przeszkód. W ciągu tych lat, wypełnionych nauką, staliście się dojrzalsi i bardziej odpowiedzialni. Od dzisiaj zaczynacie nowy etap życia, nigdy nie traćcie wiary w siebie. Jesteście wartościowymi ludźmi. Miejcie zapał i entuzjazm. Nie bójcie się marzeń. One dodają siły, motywują do działania, zachęcają do przezwyciężania własnych słabości. Życzymy Wam samych sukcesów, mądrych wyborów, realizacji pasji i zainteresowań. Zapraszamy na filmik przedstawiający Waszą historię w murach naszej szkoły, przygotowany przez tegoroczną absolwentkę Julię Lieske, której dziękujemy za chwilę wspomnień i wzruszeń:)

„Tacy byliśmy jeszcze wczoraj..." Zapraszamy do obejrzenia nagrania zrealizowanego z udziałem naszych wspaniałych Absolwentów roku szkolnego 2019/2020.Tacy byliśmy jeszcze wczoraj..." Zapraszamy do obejrzenia nagrania zrealizowanego z udziałem naszych wspaniałych Absolwentów roku szkolnego 2019/2020.