Tutaj powinien być opis

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

Dnia 29 września 2020r. obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Celem święta jest propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych. Książki, to jedno z największych źródeł wiedzy dla dzieci, które rozwijają wyobraźnię oraz pozwalają doświadczać wspaniałych emocji. Kreatywna świetlica zaprosiła nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej panią Marzenę Muttka do poczytania uczniom, uczęszczającym na zajęcia świetlicowe, kilku ciekawych opowiadań. Dzieci miały możliwość wyboru lektury i zdecydowały wysłuchać „ Historyjek i opowiastek” z morałem. Przygody bohaterów opowiadań oraz ich postawy uczyły prawidłowych zachowań i wzajemnych relacji. Uważne słuchanie treści pozytywnie wpływa na rozwój koncentracji uwagi.

  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!

  • |
  • UWAGA !!! „Z POWODU BRAKU W KUCHNI PERSONELU STOŁÓWKA SZKOLNA NIECZYNNA DO ODWOŁANIA"