Tutaj powinien być opis

DZIEŃ CHŁOPAKA W NASZEJ SZKOLE 🙂

Dnia 30 września 2020r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Nasi mali Panowie, w dzień swojego święta z niecierpliwością oczekiwali na niespodzianki. Nauczyciel Kreatywnej świetlicy przygotował pomysłowe, ozdobne krawaty dla „Super Chłopaków”. Z tej okazji pragniemy życzyć wszystkim chłopcom, zarówno tym młodszym jak i starszym, wszystkiego najlepszego! Wiele uśmiechu i radości na boisku oraz poza nim, a także wytrwałości w dążeniu do celów.

Dnia 30 września 2020 roku w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Nasi chłopcy mogli liczyć na swoje koleżanki, które przygotowały mnóstwo niespodzianek i słodyczy. Wszystkiego najlepszego dla małych i dużych chłopców!

  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!

  • |
  • UWAGA !!! „Z POWODU BRAKU W KUCHNI PERSONELU STOŁÓWKA SZKOLNA NIECZYNNA DO ODWOŁANIA"