Tutaj powinien być opis

X ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

2 paździenika w naszej szkole obchodziliśmy X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Podczas przerw wybrani uczniowie - Egzaminatorzy sprawdzali „tabliczkową wiedzę”, nie tylko wśród uczniów, ale również wśród nauczycieli i innych pracowników szkoły. Osoby, kóre bezbłędnie udzieliły odpowiedzi na 3 przykłady, otrzymywały cukierek. W akcji więli udział uczniowie wszystkich klas, którzy na lekcjach matematyki rozwiązywali różnego rodzaju zadania, łamigłowki matematyczne, połączone niekiedy z kodowaniem, za które otrzymywali tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia”. Zaszczytne zdobyte miano znalazło swe mniejsce w uczniowskich zeszytach jako dowód sukcesu i dumy. Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć zdrowej rywalizacji. To matematyczne święto, weszło na stałe do naszego szkolnego kalendarza. Poprzez wspólną zabawę łączymy się z ludźmi na całym świecie, a nauka matematykijest ciekawsza i efektywniejsza. Chcemy propagować zasadność uczenia się tabliczki mnożenia, a także poznawania matematyki. Musimy pamiętać, że przedmiot ten towarzyszy nam przez całe życie. Wszędzie otaczają nas liczby, musimy umieć sobie z nimi radzić, dlatego warto znać tabliczkę mnożenia. Dziękujemy Egzaminatorom i Asystentom oraz wszystkim uczestnikom.

  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!

  • |
  • UWAGA !!! „Z POWODU BRAKU W KUCHNI PERSONELU STOŁÓWKA SZKOLNA NIECZYNNA DO ODWOŁANIA"