Tutaj powinien być opis

XX DZIEŃ PAPIESKI

11 października pod hasłem „Totus Tuus" przeżywamy jubileuszowy XX Dzień Papieski, podczas którego przypominana jest postać i nauczanie św. Jana Pawła II. Słowa Totus Tuus, widoczne też w papieskim herbie, związane są z dojrzałym życiem papieża i wyrażają jego postawę wobec Boga i Maryi, a w konsekwencji do człowieka i całego świata. Uczniowie naszej szkoły od wielu lat organizują uroczysty apel z tej okazji. W tym roku z powodu pandemii i związanych z nią ograniczeń, postanowili pod opieką nauczycieli: Marzeny Keppen, Anny Marzejon i Bartłomieja Szefke przygotować krótki film, którego celem jest upamiętnienie wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Apostolską

  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!

  • |
  • UWAGA !!! „Z POWODU BRAKU W KUCHNI PERSONELU STOŁÓWKA SZKOLNA NIECZYNNA DO ODWOŁANIA"