Tutaj powinien być opis

ŚLUBOWANIE I PASOWANIE NA UCZNIA 2020/2021

Dnia 18 września 2020r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły brali udział w ważnym i podniosłym wydarzeniu. W obecności dyrektora szkoły i rodziców, pierwszoklasiści ślubowali na sztandar szkoły, być dobrymi uczniami i godnie reprezentować swoją szkołę. Po ślubowaniu, uroczystego pasowania na ucznia, specjalnym ołówkiem, dokonała dyrektor szkoły Pani Aleksandra Obszyńska. Dzieci został przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły oraz otrzymały pamiątkowe dyplomy. Po uroczystym ślubowaniu dzieci zaprezentowały krótki program słowno-muzyczny: Jestem uczniem pierwszej klasy. Wszyscy z przejęciem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Do uroczystości ślubowania dzieci przygotowała wychowawczyni klasy pani Maria Borska wraz z panią Renatą Boniecką nauczycielem wspomagającym. Po uroczystości rodzice wręczyli dzieciom drobne upominki. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci pierwszoklasistów.

 
  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE !!!