Tutaj powinien być opis

ŻEGNAMY KSIĘDZA PROBOSZCZA KSZYSZTOFA STACHOWSKIEGO

„Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi…Są słowa, które zawsze wywoływać będą morze łez i są Takie Osoby, na myśl o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień…. Są chwile, w których słów brakuje…”

Pogrążeni w bólu i tęsknocie żegnamy Księdza Krzysztofa Stachowskiego Proboszcza żarnowieckiej parafii, Wielkiego Przyjaciela, Duchowego Ojca naszej szkolnej społeczności, który jak Dobry Anioł od 16 lat wnosił radość , miłość i nadzieję w codzienne życie dzieci z naszej szkoły i parafii. Dziękujemy Bogu za piękną, pełną oddania, szczególnie dzieciom, posługę Księdza Krzysztofa. Bóg Zapłać, Czcigodny Księże za sakramenty, których nam Udzieliłeś, za mądre słowa, które do nas Kierowałeś, za radosne ferie, które Organizowałeś, za wyjazdy w góry, do kina, na basen, do filharmonii, zabawy, odwiedziny Mikołaja i kąpiele krokodyla…., za wszystko…, a przede wszystkim za Autorytet Wrażliwego, pełnego Radości Człowieka- Kapłana, którym Byłeś i Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci i sercach. „Do widzenia…Do widzenia…Zostajemy tu, na ziemi jak sieroty…Czasem przefruń tuż nad nami, nie na paralotni, ale jako motyl…Charakteru i figury tam nie Zmieniaj… Do widzenia…Do widzenia…Do widzenia!”. Wierzymy, że z nieba, nadal Będziesz czuwał nad nami i prowadził nas na różnych drogach życia. Księże Krzysztofie, odpoczywaj w Pokoju!

SPOŁECZNOŚĆ SP w ŻARNOWCU