Tutaj powinien być opis

POCZTA WALENTYNKOWA 💖

Samorząd Uczniowski przyłączył się w tym roku do międzyszkolnej wymiany kartek walentynkowych. Wirtualne kartki, zostały wysłane do różnych szkół w całej Polsce. Dzięki temu, my również otrzymaliśmy życzenia i pozdrowienia od innych szkół. Wszystkim dziękujemy za ogromne zaangażowanie i wykonanie ciekawych prac. Zachęcamy również całą naszą społeczność szkolną do wzięcia udziału w wirtualnych obchodach dzisiejszego święta. Może masz ochotę przekazać coś miłego koledze/koleżance, nauczycielowi, klasie, rodzicom... ❤🧡💛💚💙💜 Wystarczy tylko kliknąć w link i zamieścić jakieś miłe słowo, obrazek, wiersz, link do piosenki... Co tylko wymyślimy, a co może sprawić, że dzięki temu ktoś inny będzie miał miły dzień. W poniższym linku można również zobaczyć kartki, które my otrzymaliśmy w zamian.

Link do kartek

Zachęcamy do wspólnej zabawy! 💕💞💗