UWAGA!!! Uprzejmie informuję, że od 1 kwietnia 2026 br. następuje odgórna zmiana numeru konta na które dokonywali Państwo płatności za pobyt i wyżywienie. Każdy z Państwa otrzyma nowy indywidualny numer konta dla każdego dziecka. Numery kont są dostępne na aplikacji eduVulkan w zakładce OPŁATY - NALICZENIA W razie problemów proszę o kontakt z intendentką od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 14.10 nr. tel. 512 476 999 lub e-dziennik.
Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Z WIZYTĄ W „STAJNI W KARLIKOWIE”

17 czerwca 2026 r. uczniowie klasy pierwszej spędzili wyjątkowy dzień podczas pikniku w „Stajni w Karlikowie”. Był to czas pełen radości, aktywności na świeżym powietrzu i niezapomnianych wrażeń.
 
 
Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych przez gospodarzy. Każdy uczestnik miał okazję skorzystać z przejażdżki konnej, wziąć udział w zabawach ruchowych oraz spędzić czas w pięknym, przyjaznym otoczeniu. Nie zabrakło uśmiechów, dobrej zabawy i wspólnie spędzonych chwil, które na długo pozostaną w pamięci naszych uczniów.
 
 
Szczególne podziękowania kierujemy do Państwa Arlety i Piotra Okoniów za niezwykle serdeczne przyjęcie naszej grupy, gościnność, poświęcony czas oraz przygotowanie tak wielu atrakcji. Dzięki Państwa zaangażowaniu dzieci mogły przeżyć wspaniałą przygodę i spędzić ten dzień w wyjątkowej atmosferze.
 
 
Serdecznie dziękujemy również rodzicom, którzy wsparli organizację wyjazdu, zakupili poczęstunek dla dzieci i pomogli w transporcie: Pani Ani Stankiewicz, Pani Basi Baran, Pani Kasi Mach - Belgardt, Pani Ani Robakowskiej oraz Pani Weronice Wojtowicz. Dziękujemy za życzliwość i gotowość do działania.
Wspólne działania sprawiły, że był to piknik pełen radości, integracji i pięknych wspomnień!!!
 
 
Ps. „Stajnia w Karlikowie” serdecznie zaprasza na Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę, 21 czerwca o godz. 13:00. Wstęp wolny.
 
Jak co roku organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, m.in. dmuchańce, przejażdżki konne oraz pokazy. To doskonała okazja do wspólnej zabawy i spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze!!!
Udostępnij
Data dodania: 2026-06-19 09:25:07
Data edycji: 2026-06-20 16:20:49
Ilość wyświetleń: 7

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy.”

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej